O FIRMIE

JB GRUPA to agencja social media, reklamowa oraz public relations.
Firma została stworzona na mocnych fundamentach. Wiedza jaką posiadamy, a także doświadczenie Naszych ekspertów w zakresie komunikacji marketingowej, reklamy czy też grafiki sprawiają, iż jesteśmy gotowi sprostać wielu najbardziej zaawansowanym zadaniom.

Kreatywność i profesjonalizm, które cechują Naszą firmę, są elementami składowymi oferty, nieustannie rozszerzanej i dostosowywanej indywidualnie do potrzeb Naszych klientów.
Niewątpliwie wyróżnia Nas duża kreatywność, pomysłowość, ale przede wszystkim skuteczność w działaniach reklamowo-marketingowych.
Współpracujemy z najlepszymi konsultantami oraz firmami, które nie boją się wyzwań. Naszą misją jest tworzenie wysublimowanych działań i strategii odpowiadających potrzebom i oczekiwaniom klienta.

Profesjonalne działania z zakresu komunikacji marketingowej podejmowane przez Nas, mają na celu kreowanie pożądanego wizerunku i podnoszenie jakości komunikacji organizacji z otoczeniem jak i firmy z klientem.

Firma otrzymała wiele wyróżnień i podziękowań za dotychczasową działalność, rozwój czy realizację wyznaczanych celów.
Przeproawdziliśmy wiele kampanii reklamowych dla firm regionalnych jak i ogólnopolskich z którymi regularnie współpracujemy.

Współpraca z coraz to większymi markami czy firmami oraz zadowolenie dotychczasowych klientów, w tym osób publicznych potwierdzone refernecjami odzwierciedla Nasz wysoki profesjonalizm działania na rynku.

Jako nieliczni na rynku nie podpisujemy umów na czas określony.
Wszystkie umowy pozycjonowania stron www SEO i SEM są umowami na czas nieokreślony i możliwe jest ich zerwanie z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia bez jakichkolwiek kar umownych.

Stosujemy taką strategię ponieważ uważamy, że comiesięczne raporty z efektów Naszej pracy zapewnią nam długotrwałą współpracę, a Państwu długotrwałe zadowolenie z jej efektów.
Do każdego zlecenia firma JB GRUPA ma indywidualne podjeście.