OFERTA


SOCIAL MEDIA

Profesjonalne prowadzenie fanpage firmy lub instytucji na facebooku, google +, twitterze i innych oparte na starannym zbadaniu usługi czy też produktu. Zbadaniem rynku, zbudowaniu strategi, kampanii i celu, który starannie i ze szczegółowo zaplanowanymi etapami osiągamy.

Budowanie bliskiej więzi pomiędzy odbiorcą, a zlceniodawcą, wspieranie sprzedaży, promocja, tworzenie aplikacji konkursowych, ankiet, badanie opinii klientów. Zaprojektowanie szaty graficznej, tworzenie i moderowanie dyskusji oraz zwiększanie świadomości marki.


PUBLIC RELATIONS

Wychodzimy naprzeciw potrzebom świadomych swojego biznesu firm. Swoją ofertą chcemy pokazać, iż działania Public Relations nie są zarezerwowane wyłącznie dla dużych firm. Skończyły się czasy, gdzie produkt mógł obronić się sam.
Obecnie, aby przetrwać i rozwijać swój biznes, należy dbać o swoje marki i wiedzieć, z czym i jak docierać do swoich potencjalnych klientów, bez względu na wielkość swojej firmy.

Znamy rynek mediów lokalnych oraz ogólnopolskich. Potrafimy wykorzystać możliwości, jakie daje nam obecnie Internet. Rozumiemy także potrzeby, wymagania oraz możliwości małych firm w Polsce.


GRAFIKA REKLAMOWA

Identyfikacja wizualna jest bardzo ważna, gdyż kreuje wizerunek marki danej firmy na rynku. To właśnie dzięki niej zarówno aktualni jak i potencjalni klienci będą rozpoznawać Twoją firmę.
Najważniejszym jej elementem jest oczywiście logotyp, który stanowi podstawę do zaistnienia firmy wśród jej konkurentów. Każda firma powinna posiadać również swoją odpowiednio dobraną kolorystykę, na podstawie której powstaną wizytówki, szablony dokumentów i faktur, strony internetowe, plakaty czy billboardy.


STRATEGIE MARKETINGOWE

Dla Nas liczą się rezulaty. Wiemy, że dobrze przemyślana i odpowiednia strategia jest kluczem do sukcesu każdej firmy.
Oferujemy kompleksowe zarządzanie marką i jej wizerunkiem. Rozpoczynamy od zdefiniowania obecnej sytuacji brandu, tego jak jest postrzegany przez Klientów, czym się wyróżnia i jak jest pozycjonowany względem konkurencji.


POZYCJONOWANIE

Skutecznie wykorzystujemy moc marketingu internetowego poprzez zastosowanie najskuteczniejszej reklamy jaką jest pozycjonowanie stron w Google. Daje ono możliwość skierowania nieograniczonej liczby zainteresowanych klientów na Twoją stronę www.

Największym atutem tej metody budowania wizerunku jest możliwość dotarcia tylko do osób zainteresowanych daną usługą lub produktem, a nie do przypadkowych osób jak w większości alternatywnych form reklamy.


FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Fotografia reklamowa powinna być przede wszystkim oryginalna, aby zainteresowała odbiorcę i tym samym przykuła jego uwagę. Fotografia reklamowa powinna być ekspresyjna, aby poruszać i zapadać w pamięci na długo. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym Państwa potrzebom, oferujemy kompleksowe usługi w zakresie fotografii, zarówno reklamowej, jak i katalogowej.